Wildpluk/bushcraft Arcadia deel 1 – De Aanstekerij

Deze activiteit wordt in overleg met de deelnemers ingevuld. Mogelijke activiteiten zijn wildpluk + vuur maken en koken, een warmtedeken maken, messen slijpen, een carp leren opzetten, leren knopen,… Bij inschrijven geef je best al aan wat jou het meest aanspreekt zodat we dat zeker meenemen in de workshop.

Dit is een workshop in het kader van de Aanstekerij. Je kan hieraan deelnemen met of zonder ‘matchinggesprek’ op voorhand. Dit is een gratis aanbod. Na deelname aan één of meerdere workshops, plannen we met jou nog een ’terugkommoment’ in om via een ‘storyweaving-methode’ samen te achterhalen wat de ervaring voor je betekende en hoe je de link kan leggen naar je eigen leven.

Een matchinggesprek aanvragen is nuttig om samen te bepalen welke workshop(s) het meest aansluiten bij jouw noden om je op je gemak te voelen in een bepaalde leeromgeving. Je kan een matchinggesprek aanvragen via de online bookingstool op deze pagina (onderaan) of door dit via mail aan te vragen bij eb.tuoknilb@aleicarg of eb.tuoknilb@tebseil. Je kan ook voor jezelf de matching doen, door zelf na te gaan of de kenmerken van de workshop bij jou passen.

Deze matching-kenmerken zijn:

  • mate van drukte en prikkels: Houd je van een leeromgeving met veel of weinig prikkels?
  • mate van samenwerking: houd je liever van één op één werken van of samenwerken in groep?
  • mate van aansturing: heb je graag een mentor die veel instructies geeft of ga je liever zelf op ontdekking?
  • mate van structuur: werk je graag met een vaste planning of hou je net van wat meer afwisselingen en onvoorspelbaarheid?
  • mate van energie: heb je graag een worshop waar je veel energie in kwijt kan of liever een workshop die minder energie vraagt?
  • mate van communicatie: heb je graag veel nederlandstalige uitleg of is het beter dat je kan kijken en voorbeelden volgen?

Bij elke workshop staat beschreven welke van deze kenmerken er van toepassing zijn

___________________________

Praktische info: waar en wanneer?

• Waar: Heffen

• Wanneer: Maandag 20 april, 13u–16u

• Voor wie: Aanstekerij-deelnemers

Matching kenmerken:

Check (zelf of tijdens een matchinggesprek bij BlinkOut) of deze kenmerken bij je passen:

  • Prikkels: ja

  • Samenwerking: Max 9 deelnemers

  • Aansturing: hoge mate van aansturing, je krijgt duidelijke instructies
  • Structuur: vast

  • Energie: ja

  • Communicatie: Nederlands

Mentor: Jelle Symons – eb.gnihcaocrepsink@ellej – 0497 27 15 78

Praktisch contact: Seckou Ouologuem – eb.tnupruutan@meugolouo.uokces – 0484 74 61 11

Kan je last minute toch niet komen? Dan is het belangrijk om mentor Jelle én Seckou te verwittigen via hun GSM nummer (zie hierboven)

In samenwerking met Natuurpunt Natuuracademie, Natuurpunt Mechels Rivierengebied, BlinkOut vzw en Emmaüs Jeugdzorg vzw.

  • 1Select Ticket
  • 2Deelnemers
  • 3Betaling
  • 4Bevestiging
Form/ticket icon icon
Schrijf je hier in
Gratis
Form/up small icon icon Form/down small icon icon
Beschikbaar Tickets: 5
Het ticket "Schrijf je hier in" is niet meer beschikbaar.
Totaal: 0

Datum

maandag 20 apr 2026

Tijd

13:00 - 16:00

Locatie

'T Grom
't grom Midzelen 25 2860 Sint-Katelijne-Waver

Organisator

Seckou Ouologuem
Seckou Ouologuem
Telefoon
0484746111
Email
moc.liamg@jireketsnaa.ed

Projectmedewerker Natuurpunt - Natuur voor Iedereen

Bijkomende Organisatoren

Jelle Symons
Jelle Symons
Telefoon
0497 27 15 78
Email
eb.gnihcaocrepsink@ellej

Sponsor

  • Europa WSE
INSCHRIJVEN
QR code