
De kwaliteiten van het innerlijke kind
In deze mix van ontmoetingsmoment/workshop gaat onze aandacht uit naar de waarde van ons innerlijk kind. Dit als andere pool naast onze kwaliteiten als volwassene. We geloven dat ons innerlijk kind een enorme kracht in zich draagt en wensen dit ook te exploreren aan de hand van enkele oefeningen/ervaringen.
Volwassen kwaliteiten zoals plannen, berekende risico’s nemen en behoudsgezind zijn wanneer een systeem goed werkt zijn het resultaat van denkwerk. Hier worden veel cognitieve kwaliteiten aangesproken.
Daarnaast hebben we onze kwaliteiten van het kind zoals spontaniteit, creativiteit, nieuwsgierigheid, zintuiglijkheid en eerlijkheid/oprechtheid. Dit zijn troeven in vele contexten: ze zijn een enorme motiverende factor en werken stressreducerend. Zij gaan uit van het hart en ons gevoel. Ze houden minder oordeel in.
Ik wil met jullie ervaringsgericht werken en een context creëren waarin je deze kwaliteiten mogelijks terug kunt proeven en wie weet is er dan iets in gang gezet…….
Els
