Lang Knapp-traject – Module Autonomie: eigen keuzes maken en uiten Gent
Dit is een workshop in het kader van Knapp-traject Gent.
Om deel te nemen aan het lange Knapp-traject is er geen intake-gesprek vereist.
Algemene info over het verloop van het traject
Je kan instromen bij de eerste module: veiligheid. We werken met een vaste groep. We proberen dit traject elk jaar opnieuw op de kalender te zetten. Heb je interesse, stuur dan zeker een mail naar eb.tuoknilb@sle of kijk of er een kort knapp traject is dat passend is voor jou.
We verwachten een engagement om het gehele traject te volgen. Uiteraard kan het zijn dat je door ziekte, vakantie, etc een sessie mist. Verwittig hierbij Els of Isabelle.
Inhoud module “Autonomie”:
Sessie 1 – Je cirkel van invloed
Kennismaking met het concept van autonomie: Hoe kan ik de regie nemen in eigen leven in plaats van meegesleurd te worden in de acties van de anderen en mijn eigen binnekant? Samen ontdekken we hoe we ook op momenten dat we voelen dat we weinig invloed hebben, er toch ruimte kan zijn voor ons eigen stuk.
Sessie 2 – Mijn energie in balans: de weegschaal of de draagbalk
Wat zorgt voor stevigheid en een gevoel van balans in mijn leven? We gaan contact maken met ons verlangen door in te voelen en uitdrukking te geven aan dat verlangen naar meer autonomie in de grote domeinen in ons leven: ik en mezelf, ik in de kleine kring, ik in de grote kring, ik in engagement: werk (brede zin) en vorming, ik in ontspanning.
Sessie 3 – Schema: Flow – Relax – Overbelasting
We ontdekken een model dat ons meer inzicht geeft in hoe we onze energie het best kunnen besteden. Wat neemt energie van ons en wat geeft dit. We gaan dit beeldend uitdrukken in de ruimte
Praktische info
- We starten om 14 uur. Je bent welkom om vroeger toe te komen, dan kan je al ‘landen’ bij een kop koffie of thee en gebruik maken van de stiltekamer.
- De sessie eindigt rond 15u30.
- In het kader van Knapp-traject vragen we voor een groepssessie een bijdrage van 2,5 euro (=rem-geld) zoals besproken tijdens de intake.
- Kan je toch niet komen? Gelieve de dag voordien te verwittigen via eb.tuoknilb@sle of moc.liamg@snamrettoellebasi
- Adres: Vlaanderenstraat 53, 9000 Gent
- telefoon Blinkhuis Gent 0469/12 94 63
