
10daagse GGZ: piano en poëzie door Koen Snyers
Tijdens de 10-daagse van de Geestelijke Gezondheid, van 1 tot en met 10 oktober, nodigen we iedereen uit om positief naar zichzelf te kijken, de eigen kracht te ontdekken en elkaar te versterken. Want samen zijn we veerKRACHTig! Onder dit motto nodigen we mensen uit om positief naar zichzelf te kijken, de eigen kracht te ontdekken en elkaar te versterken.
Ook in BlinkOut doen we elk jaar mee aan de 10-daagse van Geestelijke Gezondheid.
Op vrijdag 4 oktober is Koen Snyers te gast in het Blinkhuis met zijn muzikale vertelling ADEM. In deze voorstelling, gebaseerd op zijn dichtbundel ADEM, neemt hij je mee in een poëtisch verhaal met live, intuïtieve pianoklanken. Met deze combinatie van woorden en pianoklanken brengt hij ademruimte, relaxatie en herkenning. Na afloop signeert hij graag een exemplaar van zijn bundel ADEM voor jou.
Koen Snyers is intuïtief pianist, schrijver, inspirator, performer, reikimentor en coach. Hij brengt meer zen, focus, balans en bewustzijn in het leven van mensen via intuïtieve pianomuziek, inspirerende woorden, meditaties, zensessies (met piano en/of woord), reiki en coaching. Meer info: www.koensnyers.be.
Praktisch:
Je bent welkom vanaf 19u voor een drankje (tegen betaling) of om het Blinkhuis al even te verkennen.
De voorstelling duurt max 75 min. Er zijn geen pauze voorzien.
Achteraf is er kans om na te praten en/of de dichtbundel aan te kopen.
